آینده پژوهی و توسعه آنلاین
کسب و کارهای سنتی

با عظیم مدیا آینده را به‌وضوح ببینید…

در دنیای کسب و کارهای دیجیتال امروز، نیاز شدیدی به توسعه و تجهیز تکنولوژیک در کسب و کارهای سنتی احساس می‌شود. ما در عظیم مدیا با نیم‌نگاهی که به آینده پژوهی کسب و کار داریم، در فرآیند تجهیز و توسعه آنلاین کسب و کارهای سنتی همگام با مدیران مشاغل خواهیم بود. اگر دوست دارید در کسب و کارتان انقلابی ایجاد کنید و جایگاه خود را در کسب و کارهای آنلاین تثبیت کنید، جای درستی را انتخاب کرده‌اید.

کاربرد ماشین لرنینگ در صنعت و معروف‌ترین شرکت‌ها

کاربرد ماشین لرنینگ در صنعت بسیار مهم است. تا جایی که بسیاری از شرکت‌های بزرگ و معروف در جهان سهم این تکنولوژی در پیشرفت خود را بیان کرده و

هوشمند سازی کسب و کار چیست؟ و دیجیتالی شدن بر کسب‌وکارها چه تأثیری دارد؟

هوشمند سازی کسب و کار شامل مواردی چون دیجیتال سازی، دیجیتالی شدن و تحول دیجیتال است که از نظر تئوری و عملکرد با هم تفاوت های اساسی دارند.

کسب و کارهای کوچک پرسود با نگاهی به آینده

آینده پژوهی کسب و کارهای کوچک پرسود رمز موفقیت در راه‌اندازی مشاغلی است که می‌توانند در آینده هم حرف زیادی برای گفتن داشته باشند.

آینده اینترنت چگونه خواهد بود؟

آینده اینترنت به راحتی قابل پیش‌بینی نیست اما می‌توان با توجه به روندی که تا به حال داشته، گوشه‌ای از آینده اینترنت را تصویر کرد.

ماشین لرنینگ در کسب و کار – پنج قدم برای شروع استفاده از این تکنولوژی

ماشین لرنینگ در کسب و کار می‌تواند با استفاده از داده‌های تاریخی و شناسایی الگوهای تکرار شونده به کار گرفته شود و نقش مهمی در بهبود کسب و کارها دارد.

آینده اینترنت اشیا | جایگاه IOT در آینده چیست؟

پیشرفت تکنولوژی با سرعت بسیار زیادی در حال گسترش است، این تکنولوژی امروز در دستگاه‌هایی که در منزل...

آینده کسب و کار در ایران و جهان | هر آنچه که کارآفرینان باید بدانند!

آینده کسب و کار در ایران و جهان در گرو فناوری و اینترنت است. اگر می‌خواهید کسب‌وکار موفقی داشته باشید، از ترندهای دنیای دیجیتال بهره‌مند شوید.

عملکرد و مشخصات یک کارخانه هوشمند چیست؟

کارخانه هوشمند یک محیط دیجیتالی است که به‌طور مداوم داده‌‏ها را از طریق ماشین‎آلات و سیستم‎های تولید جمع‎آوری می‌کند و به اشتراک می‌‏گذارد.

تاثیر واقعیت مجازی بر کسب و کار چیست؟

امروزه تاثیر واقعیت مجازی بر کسب و کار در فیلدهای مختلفی از هر سازمان غیرقابل انکار است.واقعیت مجازی محیطی شبیه‌سازی شده برای تعامل کاربر است

اینترنت اشیا چگونه آینده کسب و کارها را تغییر می‌دهد؟

اگر صاحب یک کسب و کار سنتی هستید، در آینده نزدیک می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های اینترنت اشیا کنترل بیشتری روی کارکرد داشته باشید.

اینترنت ۶G چیست؟ نسل ششم اینترنت در راه است

اینترنت ۶G آخرین نسل از اینترنتی است که بشر می تواند تصور کند. اما سقف سرعت اینترنت کجاست؟ اینترنت چقدر به زندگی انسان نفوذ خواهد کرد؟

آینده صنعت خودرو | خودروهای آینده چگونه خواهند بود؟

آینده صنعت خودرو در حال تحول است. حوزه صنعت خودرو هر بار با ارائه خودروهایی با امکانات فوق العاده و ویژگی‌های جدید مردم را مبهوت می‌کند.

هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی (AI) امکان یادگیری تجربه را برای ماشین‌ها فراهم می‌کند تا با ورودی‌های جدید سازگار شده و کارهایی شبیه به انسان را انجام دهند.

شغل های آینده: ۳۰ شغل جذاب در آینده نه چندان دور

شغل های آینده ترکیبی از همکاری انسان، ربات و تکنولوژی جدید است. شغل شما در آینده تغییر خواهد کرد. اکنون سوال اینجاست، آیا ما در آینده بیشتر کار می کنیم؟

۳ روش برای آینده پژوهی

شناخت روش های آینده پژوهی به ما کمک می کند تا دقیق تر تصمیم گیری کنیم. البته  آینده پژوهی تنها مختص تصمیمات فردی نیست، بلکه مهم ترین قسمت  برای هر تصمیمی در سراسر جهان، در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی و حتی زیست محیطی است.

۱۶ تکنولوژی جدید که آینده جهان را متحول می‌کنند

پیشرفت تکنولوژی و ظهور تکنولوژی های جدید، جهان آینده را دگرگون می‌کند. دنیای آینده مکانی است فاصله ی انسان و رویاهایش به لطف تکنولوژی تنها یک قدم است.

آینده پژوهی علم مدیریت، آیا مدیریت در آینده از بین خواهد رفت؟

آینده پژوهی در علم مدیریت به ما می‌گوید که اگر مدیران سنتی از بین بروند، چه بلایی بر سر شغل مدیریت خواهد آمد.

بلاک چین چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ هر آنچه که باید بدانید

در واقع فناوری بلاک چین نوعی سیستم ثبت اطلاعات و گزارشات است که اطلاعات آن بین همه اعضای یک شبکه به اشتراک گذاشته می‌شود.

هوش تجاری چیست؟

هوش تجاری (Business Intelligence) یک فرآیند مبتنی بر فناوری برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و ارائه اطلاعات عملی است.

ماشین لرنینگ چیست؟ انواع و کاربردهای یادگیری ماشین

ماشین لرنینگ فرآیندی است که به کامپیوترها امکان می‌دهد وظایف انسان‌ها را انجام دهند و خودشان داده‌ها و اطلاعات مورد نیاز را به دست آورده و تحلیل کنند.

منو دیجیتال رستوران چیست؟ – توسعه نرم افزار منو دیجیتال در عصر جدید

در عصر تکنولوژی که همه چیز به سمت اینترنتی شدن می‌رود، استفاده از منو دیجیتال رستوران کارها را راحت‌تر کرده است. به خصوص در ایام کرونا که …

با الگوریتم‌های ۲۰۲۱ اینستاگرام آشنا شوید

الگوریتم‌های اینستاگرام همیشه در حال تغییراند، اگر بازاریابان با این تغییرات تطبیق پیدا کنند فرصت‌های جدیدی را برای دستیابی به مخاطبان بیشتر به دست می‌آورند.

دیجیتال مارکتینگ املاک و ۸ روش برای افزایش مخاطب

با دیجیتال مارکتینگ املاک، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت بر اساس استراتژی درست صورت می‌گیرد و موجب افزایش مشتری و جلب نظر مخاطب می‌شود.

۱۷ مورد بهترین ابزار ایمیل مارکتینگ برای کمپین کسب و کارها

ایمیل مارکتینگ، یکی از روش‌های عالی برای بازاریابی و تبلیغات است. در این مقاله چند مورد ابزار ایمیل مارکتینگ رایگان و مفید را معرفی کرده‌ایم.

معرفی ۱۳ ابزار جستجوی کلمات کلیدی برای بازاریابی دیجیتال

یکی از اصول مهم در اصول بهینه‌سازی سایت انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. به همین دلیل بهتر است که از چند ابزار جستجوی کلمات کلیدی خوب استفاده کنید.

ایمیل مارکتینگ چیست و چطور به کسب و کار ما کمک می‌کند؟

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغات و بازاریابی محسوب می‌شود و هنوز بعد از چند سال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گوگل استودیو چیست؟ آموزش google data studio

اگر می‌خواهید یک ابزار عالی برای تجزیه و تحلیل اطلاعاتتان داشته باشید، حتما از گوگل استودیو استفاده کنید. در این ابزار داده‌ها به انواع نمودارها و جداول تبدیل می‌شود.

چطور صفحه اول گوگل باشیم؟ بهترین پیشنهادها

حضور در صفحه اول گوگل هدف اصلی بسیاری از سایت‌ها و کسب و کارهای آنلاین است. برای اینکه به پاسخ سوال چطور صفحه اول گوگل باشیم برسید، مقاله ما …

کمپین دیجیتال مارکتینگ و استراتژی اجرای آن برای کسب و کارها

راه اندازی کمپین دیجیتال مارکتینگ تاثیر زیادی در موفقیت برند، فروش محصولات و خدمات دارد. در این مقاله از عظیم مدیا به آموزش کمپین تبلیغاتی …

گوگل ادز چه تاثیری در پیشرفت کسب و کارهای آینده دارد؟

پلتفرم گوگل ادز فرصتی بی‌نظیر در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را به حجم وسیعی از افراد جامعه نشان دهند و در آینده …

دیجیتال مارکتینگ در صنعت جواهرات

دیجیتال مارکتینگ در صنعت جواهرات این امکان را به شما می‌دهد که علاوه بر فروشگاه فیزیکی در فضای آنلاین هم مشتری پیدا کنید و فروش داشته باشید.

بازاریابی در اینستاگرام: پلتفرمی برای همه کسب و کارهای آنلاین

بازاریابی در اینستاگرام به نیازی اساسی تبدیل شده است. هر کسب‌وکاری که بتواند خود را در این پلتفرم جای دهد، آینده موفق‌تری را تجربه خواهد کرد.

دیجیتال مارکتینگ در کسب‌وکارهای سنتی؛ ۱۱ دلیل که اهمیت آن را ثابت می‌کند

دیجیتال مارکتینگ در کشاورزی درست مثل سایر کسب‌وکارهای سنتی دیگر دارای اهمیت است. در این مطلب چند دلیل برای اهمیت آن عنوان می‌کنیم.

مزایای دیجیتال مارکتینگ در کشاورزی و فروش آنلاین محصولات

دیجیتال مارکتینگ در کشاورزی مثل سایر حوزه ها مزایای متعددی دارد از جمله افزایش فروش و درآمد، فرصت برابر برای تبلیغ و حذف واسطه‌ها.

گوگل تگ منیجر برای سایت فروشگاهی و کسب و کارهای آنلاین

گوگل تگ منیجر ابزاری برای مدیریت راحت‌تر تگ‌های بی‌شمار سایت شما است. این ابزار امکان مدیریت تگ‌های بازاریابی بدون تغییر کد را فراهم می‌کند.

بازاریابی اینترنتی پوشاک؛ ۶ نکته برای ارتقاء برند در اینترنت

بازاریابی اینترنتی پوشاک مهم‌ترین قدم در مسیر راه اندازی یک کسب و کار موفق در صنعت مد و فشن است. با این شش نکته بازاریابی موفقی داشته باشید.

جستجوی کلمه کلیدی چیست و چطور انجام می‌شود؟

انتخاب کلمات کلیدی مناسب نه تنها باعث افزایش نرخ کلیک و بازدید سایت شما می‌شود، می‌تواند در درازمدت در رتبه شما در موتورهای جستجو هم تاثیر..

صفر تا صد گوگل سرچ کنسول برای صاحبان کسب و کار

گوگل سرچ کنسول یکی از ابزارهای مفید و کاربردی گوگل است و استفاده از آن برای پیشرفت سایت توصیه می‌شود. صاحبان کسب و کار با این مقاله عظیم مدیا همراه شوند تا …

بازاریابی سنتی و بازاریابی دیجیتال؛ چطور این دو را ادغام کنیم؟

بازاریابی سنتی و دیجیتال تفاوت دارند اما جدا از هم نیستند. با تدوین یک استراتژی بازاریابی ترکیبی و ادغام بازاریابی سنتی و دیجیتال می‌توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید.

گوگل آنالیتیکس چیست؟ تاثیر آنالیتیکس در توسعه آنلاین کسب و کار

ابزار گوگل آنالیتیکس به صاحبان کسب و کار کمک می‌کند اطلاعات دقیق‌تری درباره کسب و کارشان به دست بیاورند و رفتار مخاطبان را بررسی کنند.

بررسی صنعت در فضای آنلاین

عظیم مدیا با استفاده از علم آینده پژوهی و توان کارشناسان کسب و کار، تحلیل دقیق و واقع‌بینانه‌ای از جایگاه کسب و کار شما در بازار و میان رقبا ارائه می‌کند. ما با استفاده از داده‌های فعلی و مدل‌سازی روند حرکتتان در بازار، قادر به آینده پژوهی وضعیت فعالیت اقتصادی شما خواهیم بود.

آینده پژوهی - عظیم مدیا - بررسی صنعت در فضای آنلاین
تحلیل و آنالیز آنلاین رقبا - عظیم مدیا

تحلیل و آنالیز آنلاین رقبا

دومین قدم عظیم مدیا برای توسعه کسب و کار شما، ارائه تحلیل دقیق از وضعیت رقبای شما در بازار است. با استفاده از این سرویس می‌توانید استراتژی رقبا را به‌خوبی شناسایی کنید و با تکیه بر آینده پژوهی و پیش‌بینی استراتژی‌های بعدی‌شان، همیشه یک‌قدم از آنها جلوتر باشید.

ایجاد زیرساخت‌های توسعه آنلاین

اگر فکر می‌کنید هنوز توانایی لازم برای ورود به سیستم‌های هوشمند مدیریت و بازاریابی را ندارید، نگران نباشید. تخصص ما در عظیم مدیا ایجاد و توسعه صفر تا صد زیرساخت‌های آنلاین برای توسعه کسب و کارها است. ما نه‌تنها امکان حضور کسب و کار شما در فضای آنلاین را فراهم می‌کنیم، بلکه بعد از راه‌اندازی زیرساخت‌های مدیریت هوشمند و حضور شما در بازار دیجیتال، تا رسیدن به سوددهی با شما خواهیم بود و از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

ایجاد زیرساخت های آنلاین - عظیم مدیا
آنالیز و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین در عظیم مدیا

آنالیز و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین

یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات عظیم مدیا، کمک به کسب و کارهای آنلاین برای معرفی خود به مشتریان است. ما با اجرای کمپین‌های آنلاین تبلیغاتی و رصد دقیق پارامترهای بازخورد تبلیغاتتان، شما را به مشتریانتان بهتر و دقیق‌تر معرفی می‌کنیم. ما به شما کمک می‌کنیم دیده شوید و جایگاه خودتان را به‌خوبی در بازار دیجیتال پیدا کنید.

 

تحلیل و آنالیز آنلاین رقبا - عظیم مدیا

آنالیز و اجرا کمپین های تبلیغاتی آنلاین

یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات عظیم مدیا، کمک به کسب و کارهای آنلاین برای معرفی خود به مشتریان است. ما با اجرای کمپین‌های آنلاین تبلیغاتی و رصد دقیق پارامترهای بازخورد تبلیغاتتان، شما را به مشتریانتان بهتر و دقیق‌تر معرفی می‌کنیم. ما به شما کمک می‌کنیم دیده شوید و جایگاه خودتان را به‌خوبی در بازار دیجیتال پیدا کنید.

تحلیل و آنالیز آنلاین رقبا - عظیم مدیا

ایجاد زیرساخت‌های توسعه آنلاین

اگر فکر می‌کنید هنوز توانایی لازم برای ورود به سیستم‌های هوشمند مدیریت و بازاریابی را ندارید، نگران نباشید. تخصص ما در عظیم مدیا ایجاد و توسعه صفر تا صد زیرساخت‌های آنلاین برای توسعه کسب و کارها است. ما نه‌تنها امکان حضور کسب و کار شما در فضای آنلاین را فراهم می‌کنیم، بلکه بعد از راه‌اندازی زیرساخت‌های مدیریت هوشمند و حضور شما در بازار دیجیتال، تا رسیدن به سوددهی با شما خواهیم بود و از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

تحلیل و آنالیز آنلاین رقبا - عظیم مدیا

تحلیل و آنالیز آنلاین رقبا

دومین قدم عظیم مدیا برای توسعه کسب و کار شما، ارائه تحلیل دقیق از وضعیت رقبای شما در بازار است. با استفاده از این سرویس می‌توانید استراتژی رقبا را به‌خوبی شناسایی کنید و با تکیه بر آینده پژوهی و با پیش‌بینی استراتژی‌های بعدی‌شان، همیشه یک‌قدم از آنها جلوتر باشید.

تحلیل و آنالیز آنلاین رقبا - عظیم مدیا

بررسی صنعت در فضای آنلاین

عظیم مدیا با استفاده از توان کارشناسان کسب و کار تحلیل دقیق و واقع‌بینانه‌ای از جایگاه کسب و کار شما در بازار و میان رقبا ارائه کند. ما با استفاده از داده‌های فعلی و مدل‌سازی روند حرکتتان در بازار، قادر به آینده پژوهی وضعیت فعالیت اقتصادی شما خواهیم بود.

آخرین مطالب

مشتریان عظیم مدیا

تابناک مشتری عظیم مدیا - آینده پژوهی
سرد و تازه - مشتری عظیم مدیا
گل ابریشم مشتری عظیم مدیا - آینده پژوهی
مشتری عظیم مدیا - آینده پژوهی
نت برگ مشتری عظیم مدیا - آینده پژوهی

برای اطلاع از آخرین مطالب عظیم مدیا ثبت‌نام کنید