داستان عظیم مدیا

عظیم مدیا 8 درباره ما
آنالیز و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین در عظیم مدیا

داستان عظیم مدیا از سال ۹۴ شروع شد. درست زمانی که تعداد زیادی از کسب و کارهای سنتی برای آنکه از رقبا عقب نیفتند، به فکر حضور در دنیای دیجیتال و بخش آنلاین بازار افتادند.
تجربه ما در بازاریابی سنتی و دانشی که هم‌زمان در فضای دیجیتال کسب و کار داشتیم، بسیاری از دوستانمان در بازار سنتی را به این فکر انداخت برای عقب نماندن از رقبا از ما کمک بگیرند. آن‌ها از ما برای توسعه کسب و کارشان مشاوره می‌گرفتند و کمک می‌خواستند.
همین اتفاق ما را به فکر انداخت که از تجربیاتمان به‌صورت تخصصی برای توسعه کسب و کارهای سنتی و امکان حضور آن‌ها در رقابت گرم بازار دیجیتال استفاده کنیم.
ما در عظیم مدیا با تحلیل واقع‌گرایانه و مبتنی بر پارامترهای کمی و کیفی قابل‌اندازه‌گیری، در راستای آینده پژوهی کسب و کار شما اقدام می‌کنیم و استراتژی‌های دقیقی برای جلو زدن شما از رقبا برایتان تعریف می‌کنیم.
شما می‌توانید با استفاده از خدمات تیم ما در عظیم مدیا به‌خوبی از قواعد حاکم بر بازار کسب و کار آگاه شوید و همیشه جلوتر از دیگران قدم بردارید. یادتان باشد که آینده پژوهی کسب و کار یکی از قواعد ضروری برای توسعه کسب و کار شما است. شما با استفاده از این امکان عظیم مدیا می‌توانید قواعد بازی در کسب و کارتان را به نفع خودتان تغییر دهید و به بازیگری تعیین‌کننده تبدیل شوید. ما در عظیم مدیا از ابتدا تا انتهای راه توسعه کسب و کارتان با شما خواهیم بود.

تیم ما

عظیم ربیع زاده

عظیم ربیع زاده

مدیرعامل و بنیانگذار

پدرام پرستوک

پدرام پرستوک

تحلیل‌گر نرم افزار

زهرا لاله

زهرا لاله

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

رضا عظیمی

رضا عظیمی

پژوهشگر فناوری

سعیده رشیدی

سعیده رشیدی

مدیر هنری

مریم پورانصاری

مریم پورانصاری

کارشناس محتوا

چشم اندازها

آموزش

به مدیران، صاحبان کسب و کار و تیم آن‌ها آموزش می‌دهیم که چگونه در مسیر توسعه آنلاین قدم بردارند.

توسعه

با بهره‌گیری از دانش‌های نوین آینده پژوهی و دیجیتال مارکتینگ توسعه کسب و کارها را راحت تر خواهیم کرد.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟