بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

آذر ۱۳, ۱۴۰۰
عظیم مدیا 8 مقالات 8 دیجیتال مارکتینگ 8 بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به کمک یک مشاور یا کارشناس دیجیتال مارکتینگ احتیاج دارید؟

آژانس و شرکت دیجیتال مارکتینگ

کسی تا همین ده سال پیش فکرش را هم نمی‌کرد که فروشگاه‌های اینترنتی تا این حد پا بگیرند و همه خریدهایشان را از آنلاین شاپ‌ها انجام دهند. اما قدرت تکنولوژی عصر جدید همین است! جهان به سرعت تغییر می‌کند و کسب و کارهای سنتی به سمت مدرن شدن حرکت می‌کنند. خیلی از غول‌های تکنولوژی و کسب و کارهای بزرگ اساسا با توجه به اینترنت و فضای دیجیتال به وجود آمده‌اند. مثلا اسنپ، دیوار یا دیجی کالا که هر یک به نوبه خود کارآفرینی بزرگی محسوب می‌شوند. اما این کمپانی‌های بزرگ چکار کرده‌اند که تا این حد موفق بوده‌اند؟ در این مورد خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ بی تاثیر نبوده است!

همه کسب و کارها برای موفقیت در دنیای امروز باید وارد این فضا شوند. فضای آنلاین و دیجیتال استراتژی‌های مخصوص به خود را دارد که باید از افراد و تیم‌های حرفه‌ای برای ورود به آن کمک گرفت. به همین دلیل همیشه خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ می‌تواند کمک بزرگی کند. در این مقاله هم ویژگی‌ها و خدمات چنین شرکت‌هایی را معرفی می‌کنیم. با من همراه باشید.

در ادامه این مقاله می‌خوانید:

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و ابزارها برای بازاریابی محصولات و خدمات است. این فعالیت‌ها در بستر اینترنت و ابزارهای دیجیتال مانند موبایل و کامپیوتر انجام می‌شود.

شرکت دیجیتال مارکتینگ شرکتی است که خدمات مربوط به بازاریابی اینترنتی و دیجیتال ارائه می‌دهد. مثلا طراحی سایت، سئو سایت، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، بازاریابی محتوا و هر استراتژی و تکنیکی که در این حوزه قرار بگیرد.

همانطور که گفتیم خیلی از کسب و کارها دوست دارند وارد فضای دیجیتال شوند؛ ولی برای ورود صحیح و اصولی نیاز به کمک دارند. شرکت دیجیتال مارکتینگ بهترین انتخابی است که می‌توانند داشته باشند. اما هر شرکتی هم برای استفاده از این خدمات مناسب نیست. در ادامه ویژگی‌ها و خدمات بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را با هم مرور می‌کنیم.

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی های شرکت دیجیتال مارکتینگ

امروز در ایران و کل جهان تعداد زیادی شرکت دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که رقابت بین آن‌ها هم خیلی شدید است. در دنیایی که هر روز بیشتر از تکنولوژی استفاده می‌کند، کسب و کارهای سنتی مجبور هستند وارد دنیای دیجیتال شوند؛ وگرنه محکوم به شکست هستند. بنابراین همه کسب و کارها نیاز دارند از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

برای کسب و کاری که به دنبال بهترین خدمات بازاریابی اینترنتی است، هر شرکتی مناسب نیست. بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ فاکتورها و ویژگی‌هایی دارد که در ادامه معرفی می‌کنیم.

یک شرکت حرفه‌ای باید بتواند کسب و کار شما را به خوبی معرفی کند، ایده‌های خلاقانه‌ای برای تبلیغات و کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ داشته باشد و روش‌های موثری برای بازاریابی ارائه دهد. یک شرکت مشاور:

 • تجربه بالایی در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ دارد
 • خدمات با کیفتی ارائه می‌دهد
 • در مورد فعالیت‌ها و کمپین‌های اجرا شده گزارش ارائه می‌دهد
 • خلاقانه عمل می‌کند
 • در مقایسه با هزینه‌ای که دریافت می‌کند، خدمات خوبی ارائه می‌دهد

علاوه بر این بهترین شرکت ‌های دیجیتال مارکتینگ دارای ویژگی‌های زیر است:

مشاوره، یکی از اصول مهم شرکت های دیجیتال مارکتینگ

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ | بازاریابی دیجیتال

یکی از مهم‌ترین وظایف یک شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که در همین زمینه به کسب و کارهای دیگر مشاوره دهد. همچنین لازم است در مورد خدمات و کارهایی که برای مشتریان و شرکت‌ها انجام می‌دهد، به طور کامل توضیح دهد. کیفیت مشاوره دیجیتال مارکتینگ اهمیت زیادی دارد و موفقیت یا عدم موفقیت ورود کسب و کار سنتی به دنیای مدرن را مشخص می‌کند.

کیفیت، اصلِ کار است!

کیفیت مشاوره و خدمات، یکی از بخش‌های مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. اگر می‌خواهید از درستی انتخاب خودتان مطمئن شوید، باید کارها و تجربیات قبلی تیم موردنظر را ببینید و کیفیت نتایج کار را بررسی کنید. شرکتی که انتخاب کرده‌اید باید بر همه امور تسلط داشته باشد، انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ را بشناسد و به خوبی اجرا کند و کار با او نتایج خوبی در بر داشته باشد.

صداقت، یکی از اصول مهم شرکت دیجیتال مارکتینگ

اعتماد به اعضای تیم یک شرکت دیجیتال مارکتینگ که صادقانه عمل نمی‌کنند کار درستی نیست. پس بهتر است در مورد شرکت مدنظر خودتان تحقیق کنید تا ببینید مشتریان قبلی چه تجربه‌ای از کار با آن داشته‌اند. مثلا نمونه کارهایی که ارائه می‌دهد، توسط همین تیم انجام شده باشد و برون سپاری نشده باشد؛ و کیفیت کار با قول‌ها و وعده‌هایی که داده است، همخوانی داشته باشد. 

هزینه‌ها، یکی از فاکتورهای مهم انتخاب مشاور دیجیتال مارکتینگ

یکی از فاکتورهایی که برای مشتریان یک شرکت دیجیتال مارکتینگ اهمیت دارد، تناسب کیفیت خدمات با هزینه‌های اعلام شده است. قبل از شروع پروژه‌ها باید هزینه‌های موردنیاز را تعیین کرد و تناسب آن با خدمات را چک کرد. اما اگر یک شرکت هزینه بسیار پایینی برای خدمات خود اعلام کند، نشان‌دهنده غیرحرفه‌ای بودن کار آن شرکت است. به هر حال قبل از شروع کار باید یک قرارداد معقول و متناسب با خدماتی که قرار است ارائه شود، منعقد شود.

استفاده از فناوری پیشرفته

استفاده از فناوری پیشرفته در شرکت دیجیتال مارکتینگ
 

اولین گام برای تبدیل شدن به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب، داشتن فناوری مورد نیاز و افراد مناسب برای استفاده از آن فناوری است. این تکنولوژی است که به آژانس‌های بازاریابی دیجیتال کمک می‌کند تا بهترین خدمات را در زمینه کاری خودشان ارائه دهند. منظور از فناوری استفاده از نرم افزارها، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و همه تجهیزات الکترونیکی لازم برای ارائه خدمات است.

استفاده از افراد جوان و خلاق

استفاده از تجهیزات و تکنولوژی جدید کافی نیست و شما به افرادی نیاز دارید که بتوانند بهترین تکنیک‌ها و ایده‌ها را ارائه دهند. کارمندان و افراد شرکتی که با آن همکاری می‌کنید، باید به اندازه کافی خلاق باشند، ایده‌های نو و جدید ارائه دهند و بدانند از امکانات چطور استفاده کنند. همچنین طرز فکر متفاوتی داشته باشند، بتوانند اوضاع بازار و مخاطبین را درک و پیش‌بینی کنند و بهترین پیشنهادات را ارائه دهند.

فکر کردن به آینده مشتریان

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که باید برای آینده کسب و کار مشتری خود استراتژی‌هایی داشته باشد و برنامه‌ریزی کند. کارمندان چنین شرکتی باید بتوانند اوضاع مشتریان را در آینده حدس بزنند و برای بهبود آن راه‌حل‌هایی ارائه دهند. اعضای تیم باید بتوانند تحلیل و ارزیابی‌های دقیقی برای مشتریان ارائه دهند.

ذهن متفکر نقطه قوت اصلی یک آژانس بازاریابی دیجیتال است. افرادی که دارای هوش، قابلیت دید و توانایی پیش‌بینی هستند، برای موفقیت آژانس بازاریابی دیجیتالی ارزشمند هستند.

قدرت تصمیم‌گیری سریع و درست

تصمیم گیری سریع و به موقع در دیجیتال مارکتینگ خیلی اهمیت دارد. اگر می‌خواهید بهترین باشید، باید افرادی را استخدام کنید که بتوانند به طور غریزی و خیلی سریع تصمیم بگیرند. قدرت تصمیم‌گیری قوی این افراد به آن‌ها کمک می‌کند تا تصمیم درست را در زمان مناسب و به نفع کسب و کار بگیرند. به هر حال افرادی که در دنیای دیجیتال حضور دارند باید گام‌های سریعی بردارند تا از رقبا عقب نمانند.

ماهیت پویای دنیای تجارت دیجیتال نیازمند تصمیم‌گیری‌ها و گام‌های سریع است تا کسب و کار مشتریان را به اوج برساند. اگر کارمندان شما قدرت تصمیم‌گیری قوی نداشته باشند، هرگز به جایگاه برتر بازار نخواهید رسید.

همراهی و همگامی با ترندها

همراهی با ترندها در شرکت های دیجیتال مارکتینگ

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هر چقدر هم خوب کار کند ولی جرئت همراهی با ترندهای روز را نداشته باشد، از خیلی جهات عقب می‌ماند. کارمندان شرکت بازاریابی دیجیتال باید اطلاعات به روزی داشته باشند، از ترندهای روز و علاقه‌مندی‌های مخاطبین خبر داشته باشند و از تغییر نترسند. تا زمانی که کارمندان جرات تغییر نداشته باشند، تبدیل شدن به “بهترین”، یک رویا برای شما باقی خواهد ماند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که تیمی به روز و ریسک‌پذیر داشته باشد، با ترندها همراه باشد و هیچ کاری را با بدون تحلیل و محاسبه درست انجام ندهد.

ایده‌های جدید و شکستن عادت‌ها

دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز به ایده‌های غیرممکن دارد تا همواره در حال حرکت باشد و با انجام غیرممکن‌ها محبوبیت بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد. ارائه ایده‌های جدید به شما کمک می کند تا در صدر باشید. بنابراین باید شرکتی را انتخاب کنید تا همواره ایده‌های جدیدی برای ارائه دادن داشته باشد.

خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ

خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ | شرکت دیجیتال مارکتینگ

با تبدیل کسب و کارهای سنتی به مدرن، انواع و اقسام خدمات دیجیتال مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلا برخی از کسب و کارهای نوپا که توانایی پرداخت هزینه‌های بالا را ندارند، قید طراحی وبسایت و سئو سایت را می‌زنند و روی شبکه‌های اجتماعی تمرکز می‌کنند. در عوض شرکت‌هایی که می‌توانند از پس هزینه‌های تولید محتوا، سئو سایت، سئو تکنیکال و سئوی خارجی بربیایند، بیشتر روی راه‌اندازی و بهینه‌سازی سایتشان وقت می‌گذارند.

به هر حال شرکت‌های ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در هر زمینه‌ای فعالیت می‌کنند. در ابتدا نوع کسب و کار شما را بررسی می‌کنند و بهترین استراتژی‌ها و روش‌هایی که برای بیزنس شما مناسب است را انتخاب می‌کنند و پیشنهاد می‌دهند. در ادامه مهم‌ترین خدمات این شرکت‌ها را معرفی کرده‌ایم.

سئو (SEO) یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو

سئو، یکی از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

سئو سایت همیشه یکی از مهم‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. شما برای اینکه در صدر نتایج باشید، باید روی بهینه‌سازی موتورهای جستجو چه گوگل و چه حتی یاندکس کار کنید. کاربران موضوع یا کالایی را که نیاز دارند جستجو می‌کنند و معمولا روی چند نتیجه اول گوگل کلیک می‌کنند. اگر شما در نتایج اول موتور جستجو قرار داشته باشید، شانس انتخاب شما بیشتر است. بنابراین اگر می‌توانید از پس هزینه‌های طراحی وبسایت و سئو بربیایید، حتما این کار را انجام دهید و فروش بیشتری را تجربه کنید.

مردم هر روز بیشتر از قبل از آنلاین شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی خرید می‌کنند. بنابراین طراحی سایت و بهینه‌سازی آن اهمیت زیادی دارد. 

هوش مصنوعی گوگل بیشتر از آن چیزی که فکر کنید باهوش است و روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو را ساماندهی می‌کند، کاربران را به پاسخ سوال‌هایشان می‌رساند و راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد. ده‌ها فاکتور مختلف برای رتبه‌بندی سایت‌ها دارد و شرکت‌هایی که خدمات سئو ارائه می‌دهند، وظیفه دارند بهترین راهکارها را برای رسیدن شما به نتایج اول موتورهای جستجو ارائه دهند. 

خدمات دیجیتال مارکتینگ در حوزه بازاریابی موتور جستجو (SEM)

خدمات دیجیتال مارکتینگ در حوزه بازاریابی موتور جستجو (SEM) | شرکت دیجیتال مارکتینگ

شاید در نظر اول SEM و SEO به هم شباهت داشته باشند، ولی تفاوت اساسی با هم دارند. SEO روی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو تمرکز می‌کند تا محتوای سایت را به نتایج اول گوگل برساند. اما SEM به معنای بازاریابی موتورهای جستجو است. مثلا یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو، گوگل ادز است.

به این صورت که شما کلمه کلیدی موردنظرتان را تعیین می‌کنید و گوگل ادز هزینه‌ای بابت هر کلیک تعریف می‌کند. با پرداخت این هزینه و با توجه به وضعیت سئوی محتوا، در یکی از نتایج صفحه اول گوگل قرار می‌گیرید. تنها زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که کاربران روی آگهی شما کلیک کرده باشند و وارد سایتتان شوند. یک شرکت حرفه‌ای باید مشاوره خوبی در زمینه بازاریابی موتورهای جستجو به شما ارائه دهد.

طراحی سایت

طراحی وبسایت، یکی از خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت اصل و اساس ورود به کسب و کارهای مدرن است. درست است که خیلی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی به دنبال پاسخ سوالات یا نیازمندی‌هایشان هستند؛ اما وبسایت معتبرترین مکان برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین است. خرید از درگاه اینترنتی سایت برای کاربران ایرانی و صاحبین کسب و کار خیلی راحت‌تر از فرستادن اسکرین شات پرداخت هزینه برای ادمین و چک کردن تعداد زیادی دایرکت توسط ادمین‌ها است. از طرفی از روش‌های مختلفی می‌توان برای بالا بردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو استفاده کرد و با تبلیغات کلیکی و بهبود سئوی سایت، فروش بیشتری را تجربه کرد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی کوچک و بزرگ ندارد و از یک بچه ۵ ساله تا پدربزرگ ۷۵ ساله همه در این فضا هستند. پس این کانال‌ها فرصت خیلی خوبی برای بازاریابی و تبلیغات فراهم کرده‌اند. برای اینکه در هر یک از شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید، باید اطلاعات کاملی در مورد هر یک داشته باشید. اما فراموش نکنید که در حال حاضر اینستاگرام مهم‌ترین شبکه اجتماعی در ایران است و حضور درست و اصولی در این فضا به بیزنس شما کمک شایانی می‌کند.

اگر دوست دارید فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف را یاد بگیرید، مقاله‌های زیر را از دست ندهید:

به هر حال شبکه اجتماعی تاثیر فوق‌العاده زیادی بر مخاطبان می‌گذارد. پس حتی اگر حضوری قوی و پررنگ در فضای وب دارید و وبسایت شما بازدید و فروش کافی دارد، شبکه‌های اجتماعی را نادیده نگیرید و فعالیت حرفه‌ای خود را در آن‌ها هم ادامه دهید. این موضوع به خصوص برای آگاهی از برند و برندسازی دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارد.

بازاریابی ایمیلی، یکی از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

شاید ایمیل مارکتینگ کمی قدیمی شده باشد و کسی دیگر از آن برای هدف قرار دادن مخاطبین جدید استفاده نکند؛ اما این روش هنوز در بین برخی کسب و کارها به خصوص تجارت‌های B2B یا ارتباط با مشتریان قبلی کاربرد دارد. اگر به درستی از این روش استفاده کنید می‌توانید لیدهای خوبی به دست بیاورید و فروش بیشتری تجربه کنید.

برای یک ایمیل مارکتینگ موفق باید مخاطبین مناسب و علاقه‌مند پیدا کنید، ایمیل‌های جذاب و شخصی‌سازی شده طراحی کنید و شروع به ارسال آن‌ها کنید. زمان ارسال ایمیل، کیفیت مخاطبین، منبعی که آن‌ها را پیدا کرده‌اید و نوع ارسال ایمیل – مثلا ثبت نام در خبرنامه، مشتریان قدیمی، ارسال انبوه و اسپم یا ارسال ایمیل‌های شخصی‌سازی شده – اهمیت زیادی در نتیجه کار دارد.

خدمات تولید محتوا

تولید محتوا، یکی از خدمات بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوا یکی از اصول مهم در خدمات دیجیتال مارکتینگ است. در هر پلتفرمی که فعالیت می‌کنید، نیاز به تولید محتوا دارید. مثلا برای فعالیت در یوتیوب نیاز به ویدیو مارکتینگ و برای فعالیت در اینستاگرام نیاز به عکاسی و نوشتن کپشن‌های جالب و باحال دارید.

به هر حال در هر کانال چه وبسایت و چه شبکه‌های اجتماعی، باید محتوای درخور همان پلتفرم را تولید کنید. برخی تصور می‌کنند وایرال شدن برخی محتواها و موفقیت ناگهانی برخی پیج‌ها شانسی است؛ اما دقیقا محتوای جالب و منحصربه‌فرد آن‌ها بوده است که باعث رشد ناگهانی پیج شده است.

محتوا انواع مختلفی دارد. مثلا:

 • محتوای متنی که در نوشتن مقاله و پست وبلاگ، بایو، کپشن، متن کوتاه استوری و کلا همه شبکه‌های اجتماعی به خصوص توئیتر کاربرد دارد.
 • محتوای گرافیکی و تصاویر که در وبسایت، اینستاگرام، پینترست، فیسبوک و … کاربرد دارد.
 • محتوای ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی مثل یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • محتوای صوتی که به صورت پادکست در ابتدای مقاله یا داستان‌ و شعرگویی در اینستاگرام منتشر می‌شود.

اگر در هر یک از این انواع محتوا حرفی برای گفتن داشته باشید و محتوایی جذاب و منحصربه‌‌فرد تولید کنید، می‌توانید در بین رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید. کیفیت محتوا از هر نظر اهمیت دارد و باید با بهترین طراحان گرافیک، ادیتورها و نویسنده‌ها فعالیت کنید تا بتوانید محتواهای باکیفیتی تولید کنید. از طرفی مشتریان زیادی از سمت کسب و کارهای کوچک پرسود خانگی که هنوز امکانات کافی برای عکاسی و کارهای گرافیکی ندارند پیدا می‌کنید.

عکاسی حرفه‌ای

محصولات و خدمات شما هر قدر باکیفیت و جالب باشد، تا زمانی که نتوانید آن‌ها را به بهترین نحو تبلیغ کنید، تبلیغات در فضای اینترنت و بازاریابی دیجیتال فایده‌ای نخواهد داشت. عکس باکیفیت از محصولات، یکی از بهترین روش‌های معرفی آن‌ها است.

اگر خودتان توانایی عکاسی کردن ندارید – اطلاعات ندارید یا امکانات و تجهیزات کافی در اختیار ندارید – همیشه می‌توانید با افرادی که در این زمینه توانا هستند کار کنید. حتی برخی شرکت های دیجیتال مارکتینگ عکاس دارند و هر جایی نیاز به عکاس باشد خودشان زحمت گرفتن عکس‌های باکیفیت را می‌کشند.

برگزاری کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و خدمات تبلیغاتی

برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ، یکی از خدمات اعضای تیم یک شرکت دیجیتال مارکتینگ

یکی از خدمات مهم آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ این است که کمپین دیجیتال مارکتینگ برگزار کنند و از این طریق برند و محصولات شما را معرفی کنند. فعالیت‌های متنوعی مثل تبلیغات در اینستاگرام، رپورتاژ آگهی، تبلیغات بنری و ترکیبی از انواع این خدمات توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بازاریابی دیجیتال انجام می‌شود.

کدام شرکت دیجیتال مارکتینگ رو انتخاب کنم؟!

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ عظیم مدیا

تا این بخش که با ویژگی‌ها و خدمات یک شرکت حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ آشنا شدیم، باید ببینیم که کدام تیم همه این ویژگی‌ها را به صورت یک جا دارد. خوشبختانه ما یکی از بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم: تیم حرفه‌ای عظیم مدیا!

بله تیم عظیم مدیا همه آنچه از یک شرکت بازاریابی دیجیتال انتظار دارید را برآورده می‌کند و در زمینه

به شما کمک می‌کند. علاوه بر این با ارائه خدمات

 • سئو داخلی
 • سئو تکنیکال
 • و سئو خارجی

خدمات مفید و استراتژی‌های فوق‌العاده‌ای برای وبسایت شما دارد.

برای درخواست مشاوره روی لینک بزنید و فرم موردنظر را پر کنید.

شاید مقالات زیر هم برایتان جذاب باشد:

حرف آخر

شرکت های دیجیتال مارکتینگ لطف مهمی در حق کسب و کارها می‌کنند. دادن مشاوره و راه‌حل‌های خلاقانه به بیزنس‌ها آن‌ها را از خیلی از دردسرها و شکست‌ها نجات می‌دهد. اما کمک گرفتن از هر تیم و شرکتی هم درست نیست و باید در انتخاب تیم خوب دقت کرد. تیم دیجیتال مارکتینگ عظیم مدیا با چندین سال سابقه در زمینه طراحی، بهینه‌سازی و آنالیز سایت، یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید داشته باشید. همین حالا تلفن را بردارید و با شماره ۹۱۰۰۴۵۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید.

تا به حال از خدات دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده‌اید؟ به نظر شما کدام حوزه از خدمات بیشتر از بقیه مفید است؟ شبکه‌های اجتماعی برای کدام کسب و کارها مفید است و به درد چه کسب و کارهایی نمی‌خورد؟ طراحی وبسایت چطور؟ حتما نظرات و پیشنهاداتتان را با ما در میان بگذارید. 

نکات کلیدی 

 • دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و ابزارها برای بازاریابی محصولات و خدمات است. این فعالیت‌ها در بستر اینترنت و ابزرهای دیجیتال مانند موبایل و کامپیوتر انجام می‌شود.
 • شرکت دیجیتال مارکتینگ شرکتی است که خدمات مربوط به بازاریابی اینترنتی و دیجیتال ارائه می‌دهد.
 • ویژگی‌های شرکت دیجیتال مارکتینگ:
 1. تجربه بالا 
 2. ارائه خدمات با کیفیت 
 3. ارائه گزارش‌ها در مورد فعالیت‌ها و کمپین‌های انجام شده
 4. عملکرد خلاقانه 
 5. خدمات خوب در مقایسه با هزینه دریافتی
 6. ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ قوی 
 7. داشتن صداقت 
 8. استفاده از فناوری‌های پیشرفته برای ارائه خدمات 
 9. کار با افراد جوان و خلاق
 10. قدرت تصمیم‌گیری سریع و درست 
 11. فکر کردن به آینده مشتریان 
 12. همراهی و همگامی با ترندها
 13. داشتن ایده‌های جدید و شکستن عادت‌ها
 • خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ:
 1. SEO یا بهینه‌سازی موتور جستجو 
 2. SEM یا بازاریابی موتورهای جستجو 
 3. طراحی سایت 
 4. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی 
 5. ایمیل مارکتینگ 
 6. تولید محتوا 
 7. عکاسی 
 8. برگزاری کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ
 9. تبلیغات 

سوالات پرتکرار 

۱. هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ واقعا گسترده است و با توجه به اینکه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در سال‌های اخیر تاثیر زیادی در رشد کسب و کارها داشته‌اند، خدمات دیجیتال مارکتینگ هم پررونق شده است. هزینه این کار به توانایی آژانس موردنظر، نوع خدماتی که ارائه می‌دهد، زمان قرارداد و … بستگی دارد. به همین دلیل هزینه‌ها بسیار متفاوت و متنوع هستند.

۲. آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

مهمترین خدمات ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ شامل موارد زیر است:
۱. طراحی سایت
۲. بهینه‌سازی موتور جستجو
۳. تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی
۴. تبلیغات کلیکی
۵. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی
۶. عکاسی
۷. بازاریابی ویدیویی
۸. بازاریابی از طریق تلفن همراه
۹. طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی
و …

۳. بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ چه فاکتورهایی دارد؟

۱. تجربه بالا در ارائه خدمات
۲. شفافیت در ارائه خدمات
۳. کیفیت بالای خدمات
۴. ارائه گزارش‌های مفید در زمینه کمپین‌ها، خدمات و نتایج آن‌ها
۵. خلاقیت کافی برای ارائه پیشنهادات و طرح‌های جدید
۶. موفقیت در پروژه‌های انجام شده

۴. آینده دیجیتال مارکتینگ در ایران به چه صورت است؟

بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ صنعتی تازه در کشور ما است که در دو سال اخیر هم بیش از پیش جدی گرفته شده است. مردم در حال حاضر اعتماد زیادی به سایت‌ها و آنلاین شاپ‌ها دارند و به راحتی از آن‌ها خرید می‌کنند. نتایج نشان می‌دهد که این روند در آینده هم به همین صورت پیش خواهد رفت و تجارت الکترونیک جای خود را به کسب و کارهای سنتی می‌دهد.

۵. وظیفه بازاریاب دیجیتال در یک شرکت چیست؟

یک بازاریاب دیجیتال مسئول کار با کانال‌های دیجیتال برای آگاهی از برند، تولید سرنخ و فروش محصولات و خدمات است. کانال‌های دیجیتال مانند: وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی.

۶. مهم‌ترین مهارت‌های موردنیاز برای یک متخصص دیجیتال مارکتینگ چیست؟

۱. تحلیل داده‌ها
۲. تولید محتوا
۳. بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) و بازاریابی موتور جستجو (SEM)
۴. کار با نرم افزار CRM
۵. مهارت‌های ارتباطی قوی
۶. کار با شبکه‌های اجتماعی
۷. مهارت‌های اولیه طراحی

منبع: reachfirst

نویسنده: نسرین نجفی پور

پست‌های مرتبط

بهترین کسب و کار در ایران چیست؟

بهترین کسب و کار در ایران چیست؟

همه به دنبال درآمد بیشتر هستند، اما کسی نمی‌گوید کدام شغل برای فعالیت در ایران بهتر است! در این مقاله بهترین کسب و کار در ایران را معرفی کرده‌ایم.

دیدگاه

۱ نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.